Lesapáni
Vytvořeno: 5. 4. 2016 od Absolvent

Kino Pilotů ve spolupráci s k-pictures uvádí

LESAPÁNI Filmová leč

 

15. dubna od 19 hodin
Kino Pilotů, Donská 168/19, Praha 10


Kino Pilotů uvádí pásmo filmů o myslivcích, pro myslivce i od myslivců samotných, které sestavil a vymyslel absolvent Ateliéru televizní a filmové grafiky UMPRUM Pavel Soukup.

Ve filmovém pásmu se představí dva filmy absolventů Ateliéru televizní a filmové grafiky UMPRUM - temná pohádka Lesapán Pavla Soukupa a hudební klip Jaromíra Plachého Rudovous: Mysliveček.


Celovečerní dvojprogram československých kraťasů zahrnuje všechno od hraných, přes dokumentární až po animované snímky, které pány lesa představí v rolích vážných, groteskních, temných i něžných.

Do mysliveckého řemesla a lovecké vášně vás uvede celovečerní dokumentární esej LOVU ZDAR!. V druhém pásmu se můžete těšit na intimní portrét RADOST o jednom dni ze života myslivce, akční revenge komedii na motivy písně skupiny BTnJ: NA POSEDU, mrazivý
thriller POSLEDNÝ AUTOBUS ověnčený řadou mezinárodních cen včetně nominace na Oscara, zbrusu nový animovaný klip kapely Rudovous: MYSLIVEČEK s humorem černým jako uhel a nakonec dva studentské filmy z minulého roku nominované na Českého lva:
temnou pohádku LESAPÁN a animovanou grotesku se šťastným koncem HAPPY END.

Zveme myslivce, lesníky, vršovické patrioty a vůbec všechny milovníky krátkého filmu k uctění milovaného i nenáviděného mysliveckého řemesla.


POZOR! Nedoporučujeme malým dětem, útlocitným povahám a militantním veganům.

Tisková zpráva ke stažení