Trash Made v Neumannce
Vytvořeno: 19. 1. 2018 od Absolvent

Výstava Trash Made v prostoru Centra architektury a designu NEUMANNKA v Prachaticích - výběr šperků, módních a bytových doplňků vyrobených z recyklovaných materiálů z elektropřístrojů. Výstavu doplní objekty Lindy Čihařové, absolventky Ateliéru intermediální konfrontace UMPRUM.

26. 1. – 28. 3. 2018

Vernisáž 26. 1. 2018 v 18.00

Centrum architektury a designu NEUMANNKA, Neumannova 161, Prachatice 383 01

 

Výrobky Trash Made jsou designové předměty s vlastním příběhem. Jsou z materiálů a součástek, které už jednou byly použity a původně měly být zrecyklovány nebo trvale zničeny. Fascinují různorodostí tvarů, barev a materiálů a ukazují nám svůj další potenciál. Trash Made jejich přání vyplňuje a dává jim nový tvar, funkci a životní náboj. Kolekce jsou omezené určitým počtem kusů, neboť Trash Made vychází z moderních technologií, které se neustále mění.

Designéři: Linda Čihařová, Jana Chaklosh, Anna Kozová

www.trashmade.cz

 

 

Centrum architektury a designu NEUMANNKA je místem pro setkávání a spolupráci lidí, pro které jsou kvalitní architektura a design nezbytnou součástí lidské kultury. Prostory domu jsou místem prezentace nejlepšího světového i českého designu a místem pro konání akcí týkajících se témat spojených s architekturou, designem a životním prostředím.