On-line v Ateliéru ilustrace a grafiky
Vytvořeno: 5. 10. 2020 od Ateliér ilustrace a grafiky

Den otevřených dveří UMPRUM
ON-LINE
19. - 22. 10. 2020
on-line konzultace, videokonference, videa a řada dalších užitečných informací

Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze pořádá tentokrát Den otevřených dveří on-line, zájemci mohou zhlédnout informační videa a sledovat přehledný souhrn informací na webu UMPRUM.

Konzultace Ateliéru ilustrace a grafiky

9/11 aktualizace

online konzultace jsou zastavené. Výjimka platí u uchazečů, kteří se dostali v minulých letech do druhého kola nebo uchazeči hlásící se do magisterského dvouletého studia (podmínkou je ukončené bakalářské studium). Tito zájemce mohou posílat svoje portfolium v PDF na adresu:

kukovicova@vsup.cz

 

22/10 aktualizace

Kvůli velkému zájmu a vysokému počtu zaslaných portfolií, není v našich silách odpovědět dnes všem, kdo portfolia poslali. Ozveme se všem postupně          v řádu několika málo týdnů. Prosíme ty, kdo ještě portfolia neposlali a chystají se, aby rovnou nahrávali pdf soubor na k tomu vytvořený drive disc viz dkaz                 a neposílali zazipované soubory. Musíme je dlouze stahovat. Šetřte prosím náš čas. Tím dříve vám odpovíme. Také prosím nepište dříve s dotazy, kdy odpovíme. Na dotazy technického rázu(do kdy se posílají přihlášky ke studiu atd) se obracejte na studijní oddělení školy.                                                                   Děkujeme za pochopení

vedení AIAG

 

Konzultace Ateliéru ilustrace a grafiky s Jurajem Horváthem a Michaelou Kukovičovou proběhnou individuálně v písemné formě mimo termín Dne otevřených dveří UMPRUM.
Na základě Vámi zaslaného portfolia vám vedení atelieru napíše zpětnou vazbu s komentářem vašeho portfolia. Individuální presenční konzultace zatím neplánujeme kvůli covid-situaci..Individuální konzultace online proběhnou na základě zaslaného portfolia, po zvážení vedením atelieru.

Rozsah portfolia necháváme na každém zájemci. Měl by reprezentovat schopnosti uchazeče. Práce by měly být zaměřené alespoň z větší části na zvolený obor.

Přihlásit se ke konzultacím a zaslat portfolio můžete ZDE.

Na portfolia nebude brán zřetel pokud je pošlete na emailovou adresu.

Pro případné další dotazy můžete kontaktovat Michaelu Kukovičovou kukovicova@vsup.cz.