Kurz kresby a malby "na poslední chvíli"
Vytvořeno: 7. 12. 2016 od Kurzy pro veřejnost

Termín: 28. 1. (sobota) – 3. 2. (pátek)

Čas: 14 h – 19.30 h

Cena:  4200 Kč

Kurz je určen jako přípravný kurz k talentovým zkouškám na umělecké školy zaměřené na volné umění, design a architekturu.

Je koncipován tak, že se do něj může přihlásit každý budoucí uchazeč bez ohledu na předchozí studium, znalosti i stupně pokroku v daném oboru neboť zde hlavně preferujeme individuální přístup.

Celý kurz je rozdělen do dvou bloků, první z nich je zaměřen hlavně na zpracování lidské figury, její dobré kresebné a anatomické ztvárnění a její aplikaci v kresbě a malbě. Druhý blok je zaměřen na perspektivu, vizuální zpracování prostoru, na ztvárnění materiálů i na vytváření architektonických a designových návrhů, jejich správné interpretace a prezentace.

Oba bloky spojuje teoretická část – náhled do dějin umění, designu a architektury a teorie kresby, malby a výtvarných disciplín.

Nedílnou součástí jsou i konzultace při tvorbě portfolií a domácích prací určených k přijímacímu řízení.

Přihláška: Na kurz kresby a malby je třeba se přihlásit pomocí přihlášky, kterou najdete v příloze a odešlete ji na huttlova@vsup.cz. Pokud se Vám nepodaří elektronický formulář vyplnit či odeslat, napište údaje a případné dotazy ohledně přihlášení přímo do e-mailu a odešlete na huttlova@vsup.cz.

Kontakt: tel. 728720620 nebo email huttlova@vsup.cz

Úhrada: převodem na účet č. 19-5599810247/0100, VS 501, je třeba uvést jméno účastníka do poznámky.