Kurz litografie - zimní semestr
Vytvořeno: 3. 6. 2016 od Kurzy pro veřejnost

UPOZORNĚNÍ!!!!

KURZ JE JIŽ NAPLNĚN - ZÁJEMCI SE MOHOU HLÁSIT POUZE JAKO NÁHRADNÍCI!!!!

 

Kurz litografie

Večerní kurz litografie pro veřejnost 

Termín: 6. 10. - 22. 12. 2016  (= 11 lekcí)

každý čtvrtek od 16.00 do 18.30 hod  / Litografická dílna VŠUP, místnost S.17, suterén

Vede : Mgr.A. Jana Hubatková

Kurz nabízí možnost seznámit se s grafickou technikou přímého tisku z kamene a osvojit si celý proces od nabroušení plochy kamene, přes provedení kresby technikou dle osobní volby (kresba křídou,lavírovaná kresba tuší,škrábaná litografie atd.), až po vytištění vlastních grafických listů v nákladu několika výtisků.Veškerý potřebný materiál včetně barev a papíru pro tisk bude v dílně k dispozici.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, nízký počet účastníků umožňuje individuální přístup. Na závěr získají posluchači Certifikát o absolutoriu.

Počet účastníků je omezen na 8 osob.

Cena kurzu: 7000, sleva 20% pro studenty SŠ i VŠ (platí pouze pro denní studium). Při zápisu do kurzu studenti předloží platné potvrzení o studiu vystavené školou.

Úhrada převodem na účet 19-5599810247/0100 VS 511 KS 308
(Do poznámky uveďte jméno majitele účtu,pokud není shodné se jménem přihlášeného). Platba musí být provedena nejpozději týden před začátkem kurzu. Pokud zájemce nebude moci z vážných důvodů nastoupit do kurzu, je možné vrátit alikvotní část platby.

Na kurz litografie je třeba se přihlásit pomocí přihlášky, kterou najdete v příloze a odešlete ji na huttlova@vsup.cz.

Pokud se Vám nepodaří elektronický formulář vyplnit či odeslat, napište údaje a případné dotazy ohledně přihlášení přímo do emailu a odešlete na adresu huttlova@vsup.cz.

S případnými odbornými dotazy se obraťte na vedoucí kurzu Janu Hubatkovou, email: j.hubatkova@seznam.cz