Nabídky pro absolventy

Nabídka práce 

UX Interaction Designer

 

 
You are a creator of visual storytelling by designing clever infographics and interactive features to make viewers comprehend complex issues. During a project you are in direct contact with clients, you dive into their context, understand their goals, you provide advice and have the freedom to define the creative solution within best practices and client branding guidelines.
 
Your Qualifications
 • Degree in Design / Arts / UX Studies or similar relevant creative background for 3+ years
 • A sharp sense for high-quality design
 • Enthusiasm and verbal skills to advice, convince and inspire customers
 • You value great UX and are skilled to create astonishing design concepts
 • Proficient with Adobe CC, Photoshop, Illustrator, After Effects, Animate or Tumult Hype, Sketch
 • Experienced with Front-End Scripting languages, HTML, CSS, JS
 • Professionalism, ability to work and contribute within a proactive team environment
 • You are reliable, well-organized and you push through challenges 
 • Great command of the english language, verbally and in writing
Expectations
 • A small, but premium and established enterprise taking on projects in the major league
 • Relaxed working environment, short decision-making paths among high skilled experts
 • Challenging projects to grow further and express creativity
 • International clients from all over the world, diversified projects on all industry topics and brands
 • A great culture of excellence, insight and fun
Good work needs a good team. We count on cooperation and professionalism between people. If you want to become part of our team please get in touch with us. Send your portfolio, salary expectations and earliest possible date of joining us. We are looking forward to receiving your application!
 
Please send your detailed application to: career@funct.com
 

 

Vytvořeno: 10. 7. 2017
Nabídka práce 

Ateliér Kunc hledá architekta

Ateliér Kunc hledá architekta.

Podrobné informace, požadavky i nabídku ze strany zaměstnavatele naleznete v souboru *.pdf.

Vytvořeno: 31. 5. 2017
Call for Entries 

Designers in Residence Kortrijk 2017

Vytvořeno: 25. 5. 2017
 

Fulbrightovo stipendium

Fulbrightova komise nabizi stipendia

pro postgradualni studium a vyzkum v USA

 

Studentum a absolventum vysokych skol, kteri k 1. zari 2017 ziskaji jiz alespon bakalarsky titul, nabizi Komise J. W. Fulbrighta moznost vladniho stipendia pro pokracovani studii nebo vyzkumu ve Spojenych statech americkych. Stipendium se udeluje na jeden skolni rok (9 mesicu) a pokryva skolne do vyse maximalne 15 tisic dolaru, zivotni naklady, zakladni zdravotni pojisteni a zpatecni letenku. Uchazeci musi odeslat on-line prihlasku a dodat dalsi podklady pro vyberove rizeni (tj. tri doporucujici dopisy, kopie studijnich vysledku a vysledky pozadovanych testu) do uzaverky 1. zari (uzaverka je vzdy na nasledujici akademicky rok).

 

„Kazdy rok Fulbrightovo stipendium do USA podpori kolem 7mi studentu, a vzhledem k tomu, ze obvykle obdrzime priblizne 25 kvalitnich prihlasek, ma dobry student znacnou sanci na uspech,“ rika reditelka Fulbrightovy komise Hana Ripkova.

 

Cilem pobytu v USA muze byt absolvovani celeho studijniho programu a ziskani titulu na americke univerzite (kategorie "degree") nebo pouze jednorocni hostovani (kategorie "non-degree"). Nejobvyklejsi je kategorie "visiting research student" urcena pro praci na samostatnem vyzkumnem projektu, napr. dizertacni praci. V tomto pripade musi mit zadatel pozvani z instituce v USA.

 

Hlasit se mohou uchazeci o stipendium ve vsech oborech s vyjimkou klinicke mediciny, MBA a LLM. Prednost maji uchazeci, kteri v USA jeste dlouhodobe nestudovali.

 

Zakladnim predpokladem jsou vyborne studijni vysledky behem studia, ceske obcanstvi a trvaly pobyt na uzemi CR. Uchazec by mel mit v dobe uzaverky jiz vysledky testu pozadovanych americkymi univerzitami (jazykovou zkousku TOEFL iBT s minimalnim skore 80, pripadne take test studijnich predpokladu GRE).

 

Veskere dalsi informace vcetne prihlasky a podrobneho popisu programu najdete na www.fulbright.cz v sekci Fulbrightova stipendia.

 

V pripade jakychkoli dotazu ke stipendiu se laskave obratte na programovou referentku Andreu Semancovou, Komise J. William Fulbrighta, Karmelitska 17, 118 00 Praha 1, tel. 222 718 452,
e-mail: semancova@fulbright.cz,
http://www.fulbright.cz/stipendium-pro-postgradualni-studium

 

Komise J.W. Fulbrighta je cesko-americka organizace zalozena na zaklade mezivladni dohody v roce 1991 za ucelem podpory vzdelavacich a kulturnich vymen mezi Ceskou republikou a Spojenymi staty. Komise administruje stipendia vladniho tzv. Fulbrightova programu a nektere dalsi stipendijni a grantove programy. Zaroven poskytuje bezplatne poradenstvi a informacni sluzby zajemcum o studium a vyzkum v USA, vcetne informaci o americkych standardizovanych jazykovych a prijimacich testech jako je TOEFL, GMAT a GRE.

 

 


Andrea Semancova
Program Officer


The J. William Fulbright Commission
Karmelitska 17, 118 00 Prague 1, Czech Republic
Tel.: +420 222 718 452
www.fulbright.cz

Vytvořeno: 27. 3. 2017
Nabídka práce 

Práce nejen pro architekty - Saller

Vytvořeno: 27. 3. 2017
Nabídka stipendií 

ERSTE Foundation – Salzburg letní akademie: Stipendia pro kurátory a umělce, 2017

Vytvořeno: 21. 2. 2017
Nabídka práce 

Učitel odborných předmětů - Grafický design

ART ECON - Střední škola v Praze 9 vypisuje výběrové řízení na kvalifikované učitele odborných předmětů, které vyučujeme v uměleckém oboru Grafický design.

Práce od 1.9.2017 možná v rámci celého nebo částečného úvazku podle aprobace,
příp. i na DPP. Jedná se především o předměty Dějiny výtvarné kultury, Počítačová grafika, Výtvarná příprava, Propagace, Fotografie.

Více o škole na www.artecon.cz, pracoviště Praha.

V případě zájmu posílejte dotazy nebo životopisy na rakova.i@artecon.cz.

 

Vytvořeno: 16. 2. 2017
Práce na částečný úvazek 

Výuka reklamní grafiky

Vytvořeno: 13. 2. 2017
Nabídka práce 

Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě - kurátor/ka, vedoucí odborného oddělení

Vytvořeno: 10. 1. 2017
Prostor pro Vaši prezentaci 

New Bohemia - New York

Něco pro fulbrightovské i nefulbrightovské umělce...

Bohemian Creative Hub v Českém centru v New Yorku dává možnost umělcům do 30 let využít prostory Českého centra pro prezentaci projektu s českým prvkem (v zásadě tedy něco podobného, jako právě probíhající výstava tří absolventek Fulbrightova programu při příležitosti 25. výročí založení české Fulbrightovy komise):

Bohemian Creative Hub je dlouhodobý program Českého centra v New Yorku, který je zaměřen především na podporu umělců a zároveň zapojení veřejnosti do tvůrčích aktivit ČCNY. Program sestává ze tří pilířů – rezidenčního programu Prague-New York Effects pro již etablované umělce, série projektů New Bohemia zaměřených na výtvarné umění a projekty z oblasti scénických umění pro mladé začínající umělce do třiceti let a v neposlední řadě také ze vzdělávací části prezentované workshopy a přednáškami pro širokou veřejnost.

Bohemian Creative Hub umožňuje umělcům rozvíjet svou práci v tvůrčím prostředí plném inspirativních podnětů podporujících jejich další profesní růst. Myšlenka na vznik Bohemian Creative Hub byla inspirována významnou newyorskou osobností s československými kořeny - Thomasem M. Messerem. Ten se během svého téměř sedmadvacetiletého působení jako ředitel Guggenheimova muzea v New Yorku stal pro mnohé symbolem pro inovaci, rozvoj a odvahu pustit se i v oblasti kultury do neznáma.

NEW BOHEMIA
Jedinečnou příležitost stát se součástí manhattanské kulturní scény mají všichni umělci do 30 let, kteří jsou ve svých dílech jakkoliv spjati s českou kulturou. Ti se mohou přihlásit do otevřené výzvy projektu New Bohemia, který je součástí Bohemian Creative Hub. Vítězové dostanou možnost prezentovat výsledky své práce v prostorách Českého centra New York v jarním či podzimním termínu. Umělci získají potřebné zázemí, prostory pro přípravu a realizaci projektu a podporu při jejich dalším profesním směřování, kterou partnersky zajišťuje Newyorská nadace pro umění (New York Foundation for the Arts – NYF), více na www.nyfa.org. České centrum v New Yorku přijímá přihlášky ve dvou kategoriích: výtvarná umění a scénická umění.

Deadline pro zasílání přihlášek do programu: 15. prosince 2016
Vítězné projekty budou vyhlášeny: 15. února 2017

Celý text výzvy a potřebný formulář najdete na

Snad tato nabídka někoho z vás (či někoho, koho znáte) osloví.

Zdravím,
Jakub Tesař

Vytvořeno: 28. 11. 2016