Nabídky pro absolventy

 

Fulbrightovo stipendium

Fulbrightova komise nabízí stipendia pro postgraduální studium a výzkum v USA

Studentům a absolventům vysokých škol, kteří k 1. září 2018 získají již alespoň bakalářský titul, nabízí Komise J. W. Fulbrighta možnost vládního stipendia pro pokračování studií nebo výzkumu ve Spojených státech amerických. Stipendium se uděluje na jeden školní rok (9 měsíců) a pokrývá školné do výše maximálně 15 tisíc dolarů, životní náklady, základní zdravotní pojištění a zpáteční letenku. Uchazeči musí odeslat on-line přihlášku a dodat další podklady pro výběrové řízení (tj. tři doporučující dopisy, kopie studijních výsledků a výsledky požadovaných testů) do uzávěrky 1. září (uzávěrka je vždy na následující akademický rok).

„Každý rok Fulbrightovo stipendium do USA podpoří kolem 7mi studentů, a vzhledem k tomu, že obvykle obdržíme přibližně 25 kvalitních přihlášek, má dobrý student značnou šanci na úspěch,“ říká ředitelka Fulbrightovy komise Hana Ripková.

Cílem pobytu v USA může být absolvování celého studijního programu a získání titulu na americké univerzitě (kategorie "degree") nebo pouze jednoroční hostování (kategorie "non-degree"). Nejobvyklejší je kategorie "visiting research student" určená pro práci na samostatném výzkumném projektu, např. dizertační práci. V tomto případě musí mít žadatel pozvání z instituce v USA.

Hlásit se mohou uchazeči o stipendium ve všech oborech s výjimkou klinické medicíny, MBA a LLM. Přednost mají uchazeči, kteří v USA ještě dlouhodobě nestudovali.

Základním předpokladem jsou výborné studijní výsledky během studia, české občanství a trvalý pobyt na území ČR. Uchazeč by měl mít v době uzávěrky již výsledky testů požadovaných americkými univerzitami (jazykovou zkoušku TOEFL iBT s minimálním skóre 80, případně také test studijních předpokladů GRE).

Veškeré další informace včetně přihlášky a podrobného popisu programu najdete na www.fulbright.cz v sekci Fulbrightova stipendia.

V případě jakýchkoli dotazů ke stipendiu se laskavě obraťte na programovou referentku Andreu Semancovou, Komise J. William Fulbrighta, Karmelitská 17, 118 00 Praha 1, tel. 222 718 452, e-mail: semancova@fulbright.czhttp://www.fulbright.cz/stipendium-pro-postgradualni-studium

Komise J.W. Fulbrighta je česko-americká organizace založená na základě mezivládní dohody v roce 1991 za účelem podpory vzdělávacích a kulturních výměn mezi Českou republikou a Spojenými státy. Komise administruje stipendia vládního tzv. Fulbrightova programu a některé další stipendijní a grantové programy. Zároveň poskytuje bezplatné poradenství a informační služby zájemcům o studium a výzkum v USA, včetně informací o amerických standardizovaných jazykových a přijímacích testech jako je TOEFL, GMAT a GRE.

Vytvořeno: 18. 4. 2018
Nabídka práce 

Restaurátor kamene a štuku hledá spolupracovníky

Restaurátor kamene a štuku hledá spolupracovníky:

Poptávka po absolventech a studentech, kteří by měli zájem o spolupráci v oboru restaurování památek, především ve svitavském regionu: Svitavy - dílna a širším okolí.

 

1. Stálý spolupracovník/-ice

2. Možnost letní brigády pro studenty

 

Kontakt:

BcA. Daniel Bartoš

Svitavská 26

568 02 Svitavy

Mobil: 604 268 195

E-mail: restauratordan@gmail.com

Web: restaurator.webmium.com

Vytvořeno: 21. 3. 2018
Nabídka práce 

PROJEKTANT/ ARCHITEKT - se zaměřením na rekonstrukce historických staveb

Studio Anarchitekt s.r.o. a Chateau.cz se zaměřením na rekonstrukce historických staveb hledá do svého týmu architekta / projektanta.

Nabízíme účast na zajímavých projektech při obnově zámeckých nemovitostí a při rekonstrukci historických staveb. Možnost spolupráce i na externí bázi.

 

Nabízíme: zajímavou práci v menším kolektivu, přímé zapojení při realizaci staveb, zkušenosti při vedení celého procesu projektování a inženýringu, profesní růst a odpovídající odměnu.

 

Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru, zkušenosti s prací v projekci , pečlivost, ochotu učit se nové věci, organizační schopnosti, komunikativnost, zodpovědnost, znalost práce v programech AutoCAD, SketchUp, Indesign, Adobe, živnostenský list. 

 

Kontakt: CV a portfolio na email studio@anarchitekt.cz

Web: www.anarchitekt.cz

Vytvořeno: 22. 2. 2018
Nabídka práce 

Architekt v ABSOLUT DESIGN

Do projekčního a interiérového  studia ABSOLUT DESIGN, hledáme nového člena týmu :

 

 •  projekce Vaší vize do reálného projektu a realizace
 • samostatnost a prostor pro vlastní kreativitu
 • osobní komunikace s klientem
 • vytváření architektonické studie a prováděcího  projektu interiéru
 • vytvoření architektonické studie a prováděcího  projektu stavby
 • znalost konstrukce nábytku 

 

 Požadujeme:

 •  znalosti na úrovni VŠ architektonického směru
 • AJ na pokročilejší úrovni
 • znalosti programů: AutoCAD, World, SketchUp, VRay, Photoshop (výborné schopnosti v modelování ve SktechUpu a ve vizualizovaní
 • CV a ukázky dosaadní práce prosím zasílat na: sindelarova@absolut-design.cz

 

 Kateřina  Šindelářová
 Designer / jednatel

  | Absolut Design interior s.r.o. | Office: Hábova 2345/7, 155 00, Praha 5 | Showroom: Černokostelecká 616, 251 01, Říčany | Mob. +420 603 774 007 | www.absolut-design.cz

 

 

 

 

Vytvořeno: 18. 12. 2017
Nabídka práce 

UX Interaction Designer

 

 
You are a creator of visual storytelling by designing clever infographics and interactive features to make viewers comprehend complex issues. During a project you are in direct contact with clients, you dive into their context, understand their goals, you provide advice and have the freedom to define the creative solution within best practices and client branding guidelines.
 
Your Qualifications
 • Degree in Design / Arts / UX Studies or similar relevant creative background for 3+ years
 • A sharp sense for high-quality design
 • Enthusiasm and verbal skills to advice, convince and inspire customers
 • You value great UX and are skilled to create astonishing design concepts
 • Proficient with Adobe CC, Photoshop, Illustrator, After Effects, Animate or Tumult Hype, Sketch
 • Experienced with Front-End Scripting languages, HTML, CSS, JS
 • Professionalism, ability to work and contribute within a proactive team environment
 • You are reliable, well-organized and you push through challenges 
 • Great command of the english language, verbally and in writing
Expectations
 • A small, but premium and established enterprise taking on projects in the major league
 • Relaxed working environment, short decision-making paths among high skilled experts
 • Challenging projects to grow further and express creativity
 • International clients from all over the world, diversified projects on all industry topics and brands
 • A great culture of excellence, insight and fun
Good work needs a good team. We count on cooperation and professionalism between people. If you want to become part of our team please get in touch with us. Send your portfolio, salary expectations and earliest possible date of joining us. We are looking forward to receiving your application!
 
Please send your detailed application to: career@funct.com
 

 

Vytvořeno: 10. 7. 2017
Nabídka práce 

Ateliér Kunc hledá architekta

Ateliér Kunc hledá architekta.

Podrobné informace, požadavky i nabídku ze strany zaměstnavatele naleznete v souboru *.pdf.

Vytvořeno: 31. 5. 2017
Call for Entries 

Designers in Residence Kortrijk 2017

Vytvořeno: 25. 5. 2017
 

Fulbrightovo stipendium

Fulbrightova komise nabizi stipendia

pro postgradualni studium a vyzkum v USA

 

Studentum a absolventum vysokych skol, kteri k 1. zari 2017 ziskaji jiz alespon bakalarsky titul, nabizi Komise J. W. Fulbrighta moznost vladniho stipendia pro pokracovani studii nebo vyzkumu ve Spojenych statech americkych. Stipendium se udeluje na jeden skolni rok (9 mesicu) a pokryva skolne do vyse maximalne 15 tisic dolaru, zivotni naklady, zakladni zdravotni pojisteni a zpatecni letenku. Uchazeci musi odeslat on-line prihlasku a dodat dalsi podklady pro vyberove rizeni (tj. tri doporucujici dopisy, kopie studijnich vysledku a vysledky pozadovanych testu) do uzaverky 1. zari (uzaverka je vzdy na nasledujici akademicky rok).

 

„Kazdy rok Fulbrightovo stipendium do USA podpori kolem 7mi studentu, a vzhledem k tomu, ze obvykle obdrzime priblizne 25 kvalitnich prihlasek, ma dobry student znacnou sanci na uspech,“ rika reditelka Fulbrightovy komise Hana Ripkova.

 

Cilem pobytu v USA muze byt absolvovani celeho studijniho programu a ziskani titulu na americke univerzite (kategorie "degree") nebo pouze jednorocni hostovani (kategorie "non-degree"). Nejobvyklejsi je kategorie "visiting research student" urcena pro praci na samostatnem vyzkumnem projektu, napr. dizertacni praci. V tomto pripade musi mit zadatel pozvani z instituce v USA.

 

Hlasit se mohou uchazeci o stipendium ve vsech oborech s vyjimkou klinicke mediciny, MBA a LLM. Prednost maji uchazeci, kteri v USA jeste dlouhodobe nestudovali.

 

Zakladnim predpokladem jsou vyborne studijni vysledky behem studia, ceske obcanstvi a trvaly pobyt na uzemi CR. Uchazec by mel mit v dobe uzaverky jiz vysledky testu pozadovanych americkymi univerzitami (jazykovou zkousku TOEFL iBT s minimalnim skore 80, pripadne take test studijnich predpokladu GRE).

 

Veskere dalsi informace vcetne prihlasky a podrobneho popisu programu najdete na www.fulbright.cz v sekci Fulbrightova stipendia.

 

V pripade jakychkoli dotazu ke stipendiu se laskave obratte na programovou referentku Andreu Semancovou, Komise J. William Fulbrighta, Karmelitska 17, 118 00 Praha 1, tel. 222 718 452,
e-mail: semancova@fulbright.cz,
http://www.fulbright.cz/stipendium-pro-postgradualni-studium

 

Komise J.W. Fulbrighta je cesko-americka organizace zalozena na zaklade mezivladni dohody v roce 1991 za ucelem podpory vzdelavacich a kulturnich vymen mezi Ceskou republikou a Spojenymi staty. Komise administruje stipendia vladniho tzv. Fulbrightova programu a nektere dalsi stipendijni a grantove programy. Zaroven poskytuje bezplatne poradenstvi a informacni sluzby zajemcum o studium a vyzkum v USA, vcetne informaci o americkych standardizovanych jazykovych a prijimacich testech jako je TOEFL, GMAT a GRE.

 

 


Andrea Semancova
Program Officer


The J. William Fulbright Commission
Karmelitska 17, 118 00 Prague 1, Czech Republic
Tel.: +420 222 718 452
www.fulbright.cz

Vytvořeno: 27. 3. 2017
Nabídka práce 

Práce nejen pro architekty - Saller

Vytvořeno: 27. 3. 2017
Nabídka stipendií 

ERSTE Foundation – Salzburg letní akademie: Stipendia pro kurátory a umělce, 2017

Vytvořeno: 21. 2. 2017