Kreativní inkubátor DEPO2015 pro mladé podnikatele
Vytvořeno: 17. 3. 2016 od Nabídky pro absolventy

Pod hlavičkou projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015 a kreativní zóny DEPO2015 vznikl vzdělávací program Kreativní inkubátor DEPO2015. Program se skládá ze vzdělávacích kurzů se zkušenými lektory, kteří znají potřeby lidí z kreativních odvětví. Ke kurzům, které dávají základ pro podnikání, zároveň propojuje týmy s podnikatelskými kouči, kteří se týmům individuálně věnují při stavbě business plánu. A na míru jsou vybírání také mentoři z jednotlivých odvětví.

Program má za sebou úspěšné dva běhy, kterého se zúčastnilo celkem 11 týmů z oboru grafického a produktového designu, zážitkového turismu či z oboru služeb nabízejících využití řemesel a nových technologií.

Cena programu je stejná pro jednotlivce i celý tým (max.3 členný): 25.000,-
Deadline pro přihlášení je 22. března 2016.
Ze zájemců pak vybírá Odborná rada Kreativního inkubátoru, složená z expertů jako je Petra Hubačová (spoluzakladatelka TechSquare, dnes innovation driver v České spořitelně), Tomáš Hrivnák (brandingová agentura Hrivnak), Ladislav Pflimpfl (Ziba – Muzeum moderního skla), Jiří Přibyl (designové studio Koncern), Hanuš Salz (Horsefeathers) a Jan Vrátník (Česká spořitelna, Erste Corporate Finance).

Více informací i odkaz na přihlášku k nalezení zde: www.kreativniinkubator.cz. V příloze naleznete tiskovou zprávu s podrobnými informacemi.