UMPRUM x Artisème
Vytvořeno: 7. 2. 2019 od Nabídky pro absolventy

UMPRUM x Artisème
Open call pro studenty


O Artisème
Ideálně umístěné ve Velkopřevorském paláci v bývalé Sala Terreně se z Artisème stává dokonalé místo pro živé umění v podobě umělecké galerie&obchodu, a to díky pečlivě vyváženému designu, jak od nově vznikajících talentů, tak již etablovaných designových ateliérů keramiky, porcelánu, osvětlení a skla.
Nepřehlednutelným prvkem paláce je barokní zahrada, která se nachází hned před dveřmi designového obchodu. Zde Artisème pořádá své lekce jógy, workshopy a networkingové akce a výstavy pod nejstarším (Beethovenovým) Platanem v republice. Spojením paláce a zahrady umožňuje Artisème být mnohem víc než pouze designový obchod. Jedná se uměleckou komunitu, která poskytuje platformu pro vytváření nových příležitostí pro umělce a fanoušky designu.


O co se jedná
Pro rok 2019 se Artisème rozhodlo otevřít své dveře a zpřístupnit tak prostory studentům UMPRUM k představení své tvorby v podobě výstavy, přehlídky či prodeje.
Výzva je určena pro studenty, absolventy českých vysokých uměleckých škol a začínající umělce či designéry všech ateliérů.


Lokace
Artisème, Velkopřevorské nám. 4, 118 00, Malá Strana
Vystavovat je možné jak v prostorách Sala Terreny (vnitřní prostor), tak i v zahradě. Prostor bude vybrán na základě diskuze s týmem Artisème v závislosti na konceptu a technických specifikací, které budou potřeba k instalaci.

Rozměry prostorů:
Sala Terrena: 132 m 2
Zahrada: 1130 m 2 (Centrální plocha 670 m 2)

Fotografie prostor najdete zde:
https://drive.google.com/drive/u/2/folders/1Ij4rrwBckwF5gw3BaWWP1SgkkXW3Z1VO
https://drive.google.com/drive/u/2/folders/14LiK7U8SBg3L0u-oUlghO6eLrGtZ9vNi


Období výstav
Květen – Září


V případě zájmu nám zašlete přihlášku na email: hello@artiseme.com nejpozději do 31.3.2019 k vyhodnocení.
Přihláška musí obsahovat stručnou charakteristiku a vizualizaci zamýšleného projektu.
Autoři vybraných projektů budou konktaktováni prostřednictvím emailu pro následnou osobní schůzku v Artisème.