Salon Petra Měchurová

O salonu:

Salon Petra Měchurová je etablovanou značkou mezi špičkovými kadeřnickými salony v České republice již od roku 2001 a jako jeden z mála je konkurenceschopný na světové úrovni. Petra Měchurová je nositelka řady tuzemských i světových úspěchů a svůj tým kreativní kadeřníků vede k těmto cílům také.

Salon o sobě dával už od počátku vědět, že umí pracovat s trendy a to nejen je kreativně využít, ale také je spoluvytvářet. V České republice platí za místo, kde se snoubí osobní přístup k zákazníkovi s profesionalitou kadeřníků a perfektním odvedením jejich práce, v podobě svižných a moderních střihů.

Salon Petra Měchurová je volbou pro všechny generace – od dětí, přes generaci sociálních sítí, až po zavedenou klientelu, včetně známých celebrit. spolupráce s mladými talentovanými osobnostmi z oblasti módy a moderních technologií z něj dělá trendy salon světové úrovně.

 

Poslední spolupráce:

Přehlídka semestrálního projektu ateliéru designu oděvu a obuvi Japonsko klidná síla: http://www.petramechurova.cz/japonsko-klidna-sila/

 

Další informace a odkazy:

blog: http://petramechurova.tumblr.com/,

Facebook: https://www.facebook.com/Petra.Mechurova/

Instagram: https://www.instagram.com/salonpetramechurova/

 

 

Účesy pro módní přehlídku kolekce Japonsko klidná síla