Komunikační platforma CoNNECTion: speed-dating nyní také pro firmy
Vytvořeno: 13. 2. 2018 od Spolupráce, UMlab

Komunikační platforma CoNNECTion: speed-dating nyní také pro firmyDne 29. 1. 2018 se na půdě UMPRUM konalo ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy a agenturou CzechInvest networkingové setkání mezi zástupci 13 českých firem a 15 studenty a studentkami školy. Výsledkem bylo propojení mladých nadějných talentů designérské scény s podnikatelskými subjekty, které mají zájem na inovativní spolupráci.

UMPRUM, jak už z jejího názvu vyplývá, je ve své tvůrčí práci a výuce neodmyslitelně spjatá s průmyslem. Ačkoli máme ve svém portfoliu zvučná jména mezinárodní scény, klademe velký důraz
i na lokální podnikání a produkty. K vzájemnému představení jsme uspořádali na půdě naší školy setkání s podtitulem Studenti – Design – Průmysl. V rámci takzvaného speed-datingu, měli čeští podnikatelé a podnikatelky možnost se blíže seznámit a představit jak svou práci, tak poznat studentskou a navázat kontakty do budoucna. V dnešním světě je nutné, aby značka jasně komunikovala navenek, a to jak kvalitním designem svých produktů, tak celou vizuální identitou. UMPRUM v rámci ateliérové výuky dokáže poskytnout obojí.

Líbila se mi vlastní iniciativa firem zúčastnit se akce tohoto typu, především jejich zájem o kreativní odvětví a vnímaní designu jako silného marketingového nástroje.“ studentka UMPRUM

V rámci setkání byly představeny i vouchery Magistrátu hlavního města Prahy na kreativní služby, koučing a mentoring, pobyt v zahraničních inkubátorech a vouchery na zahraniční veletrhy a výstavy. Nové kreativní vouchery poskytuje i Středočeské inovační centrum.

 

www.umprum.cz

www.s-ic.cz

www.praha.eu

www.czechinvest.org