AMRITA BHUI: BEING A DESIGN MANAGER
Vytvořeno: 13. 4. 2015 od Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze

AMRITA BHUI: BEING A DESIGN MANAGER

22/4/2015 v 18:30

UMPRUM, místnost č. 115

Jak se řídí designový projekt a jak dospět k úspěšnému výsledku, na kterém se shodne designér i firma? O své zkušenosti a způsob práce v nizozemské konzultační firmě PARK se s vámi přichází podělit Amrita Bhui, produktová designérka a konzultantka design managementu a inovací, která má na svém kontě úspěšné projekty pro Lego, Nestlé a mnoho dalších.

Inspirujte se jejich příběhy cest k úspěchu prostřednictvím designu. Objevte nástroje, které vám pomohou při úspěšném jednání s klienty. PARK je světovým lídrem v design managementu a design leadershipu a má čím inspirovat budoucnost českého designu.

Přednáška proběhne v anglickém jazyce


Přednáška se koná v rámci projektu
 Budoucnost designu, který je podpořen Fondem EHP grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska.

 

Amrita Bhui

Amrita zahájila svoji úspěšnou kariéru jako produktová designéra po absolvování the National Institute of Design v Indii a oboru Strategic Product design na Delft University of Technology v Holandsku. Od roku 2010 působí jako konzultantka v organizaci PARK, kde vede design procesy firem na světové úrovni. Je pro ni velmi důležité, aby byla součástí celého procesu společně s klienty a vytvářela tak vzájemně obohacující vztah, který přináší výsledky. Mezi její klienty patří LEGO, Nestle, Reckitt Benckiser, Niko, nebo průkopník design managementu v ČR, firma Plastia