UMPRUM SHOP 2014
Vytvořeno: 27. 11. 2014 od Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze

UMPRUM SHOP 2014 – Práce od studentů pod Stromeček

Opening: 5.12.2014 v 18hodin

6.12. – 9.12.2014

10 – 21h

Ateliér průmyslový design, přízemí

 

Každý rok vznikají v ateliérech Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze stovky prací s netradičním a originálním rukopisem. Příležitost pořídit si je domů nabízí pravidelný předvánoční UMPRUM SHOP, který před osmi lety založili studenti Ateliéru módní tvorba.

Za několik let své existence se UMPRUM SHOP stal vyhledávanou příležitostí k nákupu oděvů, šperků, ale také grafiky, skla nebo keramiky. Letos se studenti přestěhují do Ateliéru průmyslového designu, který bude po dobu pěti dní sloužit jako prodejní pop- up shop pro ty nejlepší studentské práce.

 

K dispozici budou připravené především kolekce studentů Módní tvorby, kde zaujme tvorba talentované Jany Mikešové, která dlouhodobě pracuje s vlnou nebo Kristýny Novákové, která bude prodávat kousky ze své diplomové kolekce "speed up".  

Široce zastoupen bude Ateliér skla. Studentky Ronyho Plesla nabídnou originálně zpracované nápojové sety, netradiční nádoby ale i osobitě zpracované sklenice na pivo.

Velký úspěch mají vždy také práce od studetnů grafického designu. Letos budou v nabídce ručně malované hrací karty pro děti „ Kdo bude dnes k obědu“ od mladé grafičky Doroty Branny, která vytvořila i svérázné jmenovky na dárky pod stromeček.

 

Tradičně se do UMPRUM SHOPU zapojí i absolventi. Své éterické šperky nabídne Nastassia Aleinikava, elegantní a propracované oděvy představí Pavel Berky a na prodej budou i skleněné prsteny Michaely Mertlové.

 

Během otevírací doby bude pro návštěvníky otevřený i provizorní bar s teplým občerstvením.

UMPRUM SHOP

Opening:

5.prosince v 18hodin

Prodej :

6.12 – 9.12.2014

10:00–21:00

Místnost č. 006, přízemí, Ateliér průmyslový design