Přijímací řízení 2021/22 - nahrávání portfolií
Vytvořeno: 28. 1. 2021 od Úřední deska

 

Níže naleznete informaci pro uchazeče do magisterského studijního programu (Katedra architektury) a bakalářského studijního programu (Katedra designu, Katedra užitého umění a Katedra grafiky)  k nahrávání portfolií (případně dalších dokumentů, vyžaduje-li je Váš ateliér) pro 1. kolo přijímacího řízení 2021/22.

Termín otevření aplikace pro nahrávání portfolií:

  • 28. 1. 2021 od 9:00 – 15. 2. 2021 do 24:00

Odkaz na aplikaci pro nahrávání portfolií:

Návod na postup při vkládání souborů je přiložen

 

Základní technické požadavky

Pokud není příslušným ateliérem uvedeno jinak, pro finální podobu portfolia volte výhradně formát PDF.

Soubor, který budete ukládat ke své přihlášce, může mít maximální velikost 60 MB. Je-li u Vašeho ateliéru uvedena menší velikost, respektujte pokyny ateliéru.

Je-li v požadavcích odevzdání souboru větší velikosti, např. video, audio, album fotografií, využijte prosím některou z volně dostupných platforem, kam soubor uložíte a do textového souboru zadáte pouze odkaz na takto zveřejněné dílo.

Pro video nebo audio soubory je jsou takovou platformou například Youtube, SoudCloud či Vimeo, můžete použít i Ulozto, Google disk, Dropbox, OneDrive, Koofr,  případně odkaz na vlastní webové stránky.

Vždy si zkontrolujte, že Vámi odevzdaný odkaz je funkční.

(Nepoužívejte Úschovnu a jiné podobné služby, které jsou časově omezené)

 

Další požadavky naleznete v přiloženém dokumentu. Upozorňuje, že tento dokument byl v souladu s technickými nároky upraven, oproti tomu, který jsme Vám zasílali spolu s pozvánkou, pracujte, prosím, s tímto dokumentem. Obsahově se nic nezměnilo.

V případě technických potíží při nahrávání portfolia se, prosím, obracejte na paní magistru Mokošovou:

Mgr. Jana Mokošová

E-mail: jana.mokosova@vsup.cz

Tel: 736 483 890