On-line v Ateliéru sochařství
Vytvořeno: 5. 10. 2020 od Ateliér volného umění I (Sochařství)

Den otevřených dveří UMPRUM
ON-LINE
19. - 22. 10. 2020
on-line konzultace, videokonference, videa a řada dalších užitečných informací

Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze pořádá tentokrát Den otevřených dveří on-line. Zájemci mohou využít on-line konzultace s vyučujícími, zhlédnout informační videa a sledovat přehledný souhrn informací na webu UMPRUM.

On-line konzultace v Ateliéru sochařství

Konzultace Ateliéru sochařství s Dominikem Lagem, Edith Jeřábkovou a Idou Tauschlovou

pondělí 19. 10. 2020
10-15 hodin

konzultace probíhají individuálně po 20 minutách

rezervovat si termín konzultace můžete zde
! Registrace probíhá dvoufázově - po výběru termínu je nutné Vámi vybraný čas potvrdit prostřednictvím kontaktního formuláře!


V případě dotazů se obraťte na e-mail: itaus.lova@gmail.com

O Ateliéru sochařství

 

Milí uchazeči,

 

Těší nás zájem o studium v našem ateliéru Sochařství. O tom, jak vnímáme práci se studenty v ateliéru se můžete dočíst na našem profilu školního webu a zároveň zde můžete vidět skupinové i individuální aktivity našich studentů. Na naší FB stránce pak můžete sledovat aktuálnější informace o tom, co se u nás děje. Minulý semestr, značně poznamenaný opatřeními covid-19 nás častěji dostal do virtuálního prostředí – při vzájemné komunikaci, ale i prezentaci našich prací – a v tomto prostředí vzniklo i několik projektů jako Z DOMU VEN či projekt best.iary, který vznikl ve spolupráci s pražským uměleckým kolektivem BCAA Systém. O tom, co připravujeme v dalším semestru, s jakými změnami se hodláme potýkat, ale i jaké vytváříme, si s vámi rádi pohovoříme při Dni otevřených dveřích. Budeme pro vás k dispozici dne 19.10. online přes ZOOM od 10 hod – je možné se setkat jak při individuální konzultaci, tak skupinové.

 

Budeme se těšit,

 

Isabela Grosseová, Domik Lang a Ida Taušlová