Přípravný kurz kresby a malby „Na poslední chvíli“ - 2024

Od 3. 2.–9. 2. 2024 proběhne, jako každý rok, přípravný kurz „Na poslední chvíli„. Kurz je určen pro všechny, kteří se potřebují zorientovat ve výtvarné problematice, připravit se na náročné talentové zkoušky, zdokonalit se v kresbě a malbě a v návrzích na design a architekturu.
Kurz je také otevřen pro ty, kteří o studiu zatím jen uvažují nebo se chtějí pouze v určité výtvarné disciplíně vyznat a zdokonalit. Pod odborným vedením si mohou také zdokonalit a doplnit připravovaná portfolia.

Přípravný kurz kresby a malby „Na poslední chvíli“ -  2024

Celý kurz bude rozdělen do dvou bloků, přičemž v prvním se dozvíte něco o figurální kresbě, tedy kresbě lidské postavy, základům malby a malířské technologii (kresba a malba podle živého modelu). Druhý blok bude zaměřen na perspektivu, vizuální zpracování prostoru, na ztvárnění materiálů i na vytváření architektonických a designerských návrhů, jejich správné interpretace a prezentace. Součástí výuky bude také teoretický náhled do dějin umění a teorie kresby a malby a polemické diskuse o směřování jednotlivých oborů na UMPRUM a na jiných uměleckých školách.

 

Výuka bude probíhat každý den (včetně soboty a neděle) od 13:00 - 19:00 hod.

 

Úhrada převodem na účet č. 19-5599810247/0100, VS 501, je třeba uvést jméno účastníka do poznámky.

Cena kurzu je 4 800 Kč

Na kurz kresby a malby je třeba se přihlásit pomocí přihlášky, kterou najdete v příloze a odešlete ji na kalab@vsup.cz. Pokud se vám nepodaří elektronický formulář vyplnit či odeslat, napište údaje a případné dotazy ohledně přihlášení přímo na některou tuto emailovou adresu nebo volejte na číslo 728720620.