Přípravný kurz kresby „Na poslední chvíli“

Od 3.2. - 10.2.2023 proběhne jako každý rok přípravný kurz „Na poslední chvíli“. Letos ve specifickém čase mezi prvním a druhým kolem přijímacího řízení na většinu vysokých výtvarných škol, kdy se můžete zdokonalit v oboru, kam se hlásíte. Kurz je také otevřen těm, kteří o studiu zatím jen uvažují nebo se chtějí pouze v určité výtvarné disciplíně zorientovat a posunout.

Přípravný kurz kresby „Na poslední chvíli“

Celý kurz bude rozdělen do dvou bloků, přičemž v prvním se dozvíte něco o figurální kresbě, tedy kresbě lidské postavy, základům malby a malířské technologii (kresba a malba podle živého modelu). Druhý blok bude zaměřen na perspektivu, vizuální zpracování prostoru, na ztvárnění materiálů i na vytváření architektonických a designerských návrhů, jejich správné interpretace a prezentace. Součástí výuky bude také teoretický náhled do dějin umění a teorie kresby a malby a polemické diskuse o směřování  jednotlivých oborů na UMPRUM a na jiných uměleckých školách.

Výuka bude probíhat každý den (to jest i v sobotu a neděli) od 14:00 - 20:00 hod.

 

Úhrada převodem na účet č. 19-5599810247/0100, VS 501, je třeba uvést jméno účastníka do poznámky.

Cena kurzu je 4 800 Kč

Na kurz kresby a malby je třeba se přihlásit pomocí přihlášky, kterou najdete v příloze a odešlete ji na  libor.kalab@umprum.cz , nebo zbynek.sedlecky@umprum.cz .

Pokud se Vám nepodaří elektronický formulář vyplnit či odeslat, napište údaje a případné dotazy ohledně přihlášení přímo na některou tuto emailovou adresu, nebo volte na číslo 728 720 620.