Benefiční prodej módních ateliérů a ateliérů designu

 

Benefiční prodej oděvů a textilních výrobků módních ateliérů a tvorby studentů ateliérů designu


Datum: 1. 3. 2022 a dál podle zájmu a kapacit

Benefiční prodej módních ateliérů a ateliérů designu

 

 

Místo události: ON-LINE na sociálních sítích ateliérů a v FB události 

Instagram: instagram.com/fashiondesignstudio_umprum/, instagram.com/fashion_and_footwear_umprum/

 

Studenti, studentky, absolventky, absolventi oděvních ateliérů spojují své síly v pomoci Ukrajině. Společně s výrobou a prodejem stužek v ukrajinských barvách a šitím ukrajinských vlajek pro instituce i jednotlivce ateliéry pořádají charitativní prodej svých výrobků. Výtěžek z benefiční  akce v celé výši poputuje na speciální sbírkový účet Post Bellum, výtěžek z prodeje stužek poté na sbírkový účet Člověka v tísni na podporu Ukrajiny. Událost proběhne on-line na sociálních sítích ateliérů a ve Facebookové události. Studenti a absolventi UMPRUM tímto vyjadřují podporu Ukrajině a zvou všechny zájemce k zapojení se.  

Studenti oděvních ateliérů se beneficí připojují k iniciativě #UMPRUMproUkrajinu a podobně jako další ateliéry pomáhají skrze své tvůrčí schopnosti a tvorbu. 

Detaily a podmínky prodeje budou zveřejněny před konáním události na sociálních sítích. Pro více informací sledujte profily ateliérů a Facebookovou událost, nebo se obraťte na kontaktní osobu.

 

Průběh benefiční akce

 

 

• 100% výtěžku putuje na podporu Ukrajiny skrze sbírku Paměti národa Post Bellum

 

• Zájemci mohou DO KOMENTÁŘŮ pod příspěvek navyšovat cenu 

 

 

• Zájemce s nejvyšší finanční nabídkou do dalšího dne od sdílení do 17 h produkt získá, budeme ho o tom informovat v soukromé zprávě 

 

 

• Produkt mu bude vydán v individuálně domluveném čase před budovou Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze na nám. Jana Palacha 80/3 po poskytnutí screenshotu platby domluvené částky na sbírku Post Bellum nebo lze zaplatit v hotovosti při předání a částku na sbírku zašleme my 

 

 

 

 

 

 

Kontaktní osoby: 

Natálie Szegény – 773 618 860, natalieszegeny@gmail.com

Linda Vondrášková – 775 131 263, linda.vondraskova@seznam.cz