Institut Intermédií OPENED

Institut Intermédií ČVUT představí čtyři mezioborové týmové projekty, kterých se v rámci předmětu Intermediální tvorba a technologie účastnili společně s FEL ČVUT, AMU, FIT ČVUT, ČZU i studenti UMPRUM.

Institut Intermédií OPENED

Institut Intermédií OPENED

16. 5. 2022 od 16 hodin
Institut intermédií ČVUT, Technická 2, Praha 6

 

Žijeme v době masivní výměny informací. To je spojeno s intenzivní komunikací a extrémním zatížením lidské mysli. Přesto se, paradoxně, mnoho lidí pohybujících se uprostřed tohoto víru ocitá v samotě. Být o samotě ale nutně neznamená jen nepříjemný prožitek. Má mnoho podob zlých i dobrých. Samota je i volné zadání tématu projektů v společném předmětu Intermediální tvorba a technologie navštěvovaném studenty UMPRUM, FEL ČVUT, AMU, FIT ČVUT a ČZU v akademickém roce 2021-22. Jejich mezioborová spolupráce na pomezí technických a uměleckých disciplín vedla ke spojení různých způsobů myšlení, doposud pro ně nezvyklému způsobu komunikace k výstupům.

Během pondělního odpoledne se představí projekt „Apocalypsis Farma“, na němž se za UMPRUM podíleli Barbora Pavlasová a Ondřej Vele, „Sám samotinkej sameček“, jehož spolutvůrcem je Andrej Kučera a „Hlavodrom“, na kterém spolupracoval Serafim Bankov.

 

Více: https://www.iim.cz/cs/events/institut-intermedii-opened/