We´re Next a UMPRUM

We’re Next 2023: Dvoudenní maraton módy představí talentované designéry z celého světa

 

15.9.-16. 9. 2023
Technologické centrum UMPRUM, Mikulandská 134/5, Praha 1

Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze hostí již podruhé v prostorách Technologického centra UMPRUM módní přehlídku WE´re Next. Propojenost s touto jedinečnou módní akcí s celosvětovým dosahem není náhodná, kromě toho, že se na ní pravidelně představují studující a absolventi školy, zakladatelem akce je Lukáš Spilka, který úspěšně vystudoval Ateliér designu oděvu a obuvi UMPRUM.  

 

We´re Next a UMPRUM

Přehlídka We´re Next slouží jako platforma pro prezentaci nejtalentovanějších domácích i zahraničních módních designérů. Letos se poprvé v historii rozšiřuje na dva dny, čímž vytváří nevídaný maraton módy a umění z Česka, Slovenska, Belgie, Rakouska, Nizozemska a Itálie. 

Prostor je zde dán i mladým talentům, tak ani v tomto roce nebudou chybět studentky a studenti módních ateliérů UMPRUM. Na přehlídkových molech se představí kolekce Lindy Vondráškové, Štěpána Mareše aka Prince z Moravy, Dominika Švarce a Bling Bling 3some - Noémi Špontákové a Barbory Tomalové z Ateliéru módní tvorby, Barbory Fialové, Júlie Sadloňové a Studia 3 – Václava Černého z Ateliéru designu oděvu a obuvi a Emy Šádové z Ateliéru textilu.

Na organizaci akce se kromě Lukáše Spilky podílí i další absolventi školy, zmínit můžeme Natalii Grimberg (Ateliér módní tvorby), která je PR & Marketing Director akce.

We’re Next se rychle stává jednou z nejdůležitějších událostí v kalendáři módních nadšenců, která nabízí unikátní prostor pro prezentaci talentu a inovací v oblasti módního designu. Přehlídka je nejen platformou pro mladé a nadějné designéry, ale také pro širší veřejnost, která má tak možnost seznámit se s nejnovějšími trendy a koncepty v oblasti módy. Očekáváme, že se We’re Next 2023 stane nezapomenutelnou akcí, která podpoří tvůrčí průmysl a vytvoří impulz pro další rozvoj módní scény v České republice.